استان آذربایجان غربی نیاز به سرمایه‌گذاری دارد

یک هفته مهم برای ترکیه در مورد تحولات سوریه
اکتبر 1, 2019
مشكل مسكن مهر تكاب معارضان زمين است
اکتبر 1, 2019

استان آذربایجان غربی نیاز به سرمایه‌گذاری دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، سردار حبیب شهسواری با وجود تمام فراز و نشیب‌ها و مرز مشترک با اقلیم کردستان عراق به واسطه حضور مستقیم نیروهای آمریکا و انگلیس در آنجا آذربایجان غربی بالاترین ضریب امنیت را در استان‌های کشور دارد و این ثمره ایستادگی چهل ساله ما ایرانیان است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: تنوع قومی و مذهبی در استان ما یک فرصت است اگر کسی بخواهد آن را به تهدید تبدیل کند کار اشتباهی کرده و با آن برخورد می‌شود.وی با اشاره به اتحاد میان اقوام و مذاهب مردم در آذربایجان غربی، افزود: هر شخصی در این استان با هر عنوان و مقامی هر چند که سردار یا سرباز، چه روحانی چه شخصی، چه مسئول و چه نماینده باشد بداند کوبیدن بر طبل تفرقه خط قرمز ما است.

شهسواری با بیان اینکه وحدت و اتحاد از نان شب نیز مهم تر است، تاکید کرد: همه مسئولان و شهروندان بدانند هیچ اتفاق خاص و ویژه‌ای نمی‌افتد پس محکم و استوار به خدمت به مردم و  آبادانی کشور ادامه دهید  و در انجام وظیفه خود سستی نکنید.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به نیازهای ضروری استان تصریح کرد: این استان نیاز به سرمایه‌گذاری دارد و هیچ تفاوتی ندارد که این سرمایه گذار چه کسی از کدام قومیت باشد بلکه باید در هر سرمایه گذاری قوانین و مقررات رعایت شود.

محمدمهدی شهریاری نیز در این جلسه با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات هستیم اظهار داشت: برخی رسانه‌ها  هستند که  مجوز فعالیت ندارند و به سبب اینکه با درخواست‌های نامتعارف آنان موافقت نشده است با این نظام و دستگاه‌ها مخالفت می‌کنند و قصد تخریب آن را دارند.

وی در این باره تاکید کرد: ما در شرایط خاصی و در آستانه انتخابات قرارداریم و باید با رسانه‌ها و افرادی که توسط افراد در خارج کنترل می‌شوند برخورد شود چراکه این افراد  ریشه های نظام را هدف گرفته‌اند.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه بحث‌های قومیتی هیچ تاثیری در تغییر نتیجه انتخابات ندارد، تصریح کرد: برخی از کاندیدا ها تصور می‌کنند با دامن زدن به مباحث قومی میتو‌انند از مردم آگاه و فهیم ما رای بگیردند اما در اشتباه اند و مردم ما آگاه‌تر از این هستند که در دام این افراد اسیر شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *