الزام فرماندار شاهین دژ برهمکاری ارگانهای دولتی برای شاداب سازی محیط مدارس

یک امتیاز با ارزش سوغات تراکتور از اصفهان
سپتامبر 30, 2019
رادیکالیسم علیه شفّافیت
اکتبر 1, 2019

الزام فرماندار شاهین دژ برهمکاری ارگانهای دولتی برای شاداب سازی محیط مدارس

جلسه شورای آموزش و پرورش دوشنبه ۲۵ شهریور ماه در آستانه مهرماه و بازگشایی مدارس در شاهین دژ به میزبانی مدیر آموزش و پرورش در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزار گردید .

به گزارش مفید به نقل از اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شاهین دژ در این جلسه ایوب آذین پور فرماندار شاهین دژ، مجید عبدی بخشدار بخش مرکزی ، نماینده نیروی انتظامی ، راهنمایی رانندگی ،ریاست شورای شهر شاهین دژ و محمودآباد و اعضای شورا و دیگر مسئولان شهرستان و آموزش و پرورش حضور داشتند.

ایوب آذین پور فرماندار شاهین دژ و رئیس شورای آموزش و پرورش با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید ، همکاری تمام مسئولین در ارائه هر چه بهتر خدمات به دانش آموزان تأکید کردار دانش آموزان را آینده سازان این نظام عنوان کرد و گفت :تمامی تحولات جامعه مدیون آموزش و پرورش بوده که توجه به کیفیت آموزشی در کنار کمیت باعث رشد و بالندگی ساختار آموزشی می شود.

ایوب آذین پور فرماندار شهرستان شاهین دژ نیز در این جلسه اظهار نمود : سایر ارگانهای دولتی ملزم هستند برای آغاز سال تحصیلی و شاداب سازی و آماده نمودن محیط مدارس برای ورود دانش آموزان همکاری های لازم را با آموزش و پرورش انجام دهند.

سیاوش اسعدی دبیر و مدیر آموزش و پرورش در چهارمین جلسه شورای آموزش شهرستان اظهار نمود: بسیج کلیه امکانات محلی و ملی جهت پیشرفت اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت هدف اصلی شورای آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به اینکه ضرورت بهره گیری از نظر افراد صاحب فکر و اندیشه و فرهیختگان در راستای بهبود و ارتقاء نظام تعلیم و تربیت مهمترین رسالت آموزش و پرورش است گفت: حمایت مسئولان نظام همواره مایه دلگرمی خدمتگزاران در این نهاد است تداوم این همکاری با آموزش و پرورش و حمایت از آن آموزش و پرورش را در تعالی خدمت رسانی مصمم تر می کند. اسعدی گفت: به برنامه های این مدیریت در آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و گفت نواختن زنگ مهر در تمام مدارس این شهرستان با حضور مسئولین و اولیای دانش آموزان سال تحصیلی جدید آغاز و ۱۵ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در مدارس این شهرستان مشغول به تحصیل خواهند شد.او همچنین به مهمترین برنامه ها و سیاست های آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و گفت بر اساس آخرین دستورالعمل های ابلاغی تمامی برنامه های آموزش و پرورش این شهرستان بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اجرا خواهد شد و در این جلسه اعضا به ارائه راهکارها و نظرات خود پرداختند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *