مسئولان یک صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد
سپتامبر 30, 2019
یک امتیاز با ارزش سوغات تراکتور از اصفهان
سپتامبر 30, 2019

خروجی تعلیم و تربیت ایثار و مقاومت است

فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت بر رهپویان علم و دانش و هفته دفاع مقدس مبارک باد

بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید وتقارن آن با هفته مبارک دفاع مقدس بیانگر آن است که این دو با هم ارتباط مستقیم دارند و اگر نبود فداکاری شهدا، جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس، معلوم نبود الان وضعیت علمی کشور به کجا ختم میشد بنابر این پیشرفت علمی کشور مرهون تلاش فرزندان برومند این ملت در دوران دفاع مقدس است .

امروز خروجی تعلیم وتربیت، ایثار و مقاومت است ، تعهد و تخصص در کنار هم بوده و مکمل یکدیگرند در واقع دوبال یک پرواز موفق ، تخصص می تواند به تعهد شتاب بیشتری بخشد و سریعتر به هدف برسد.

فرا رسیدن مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید همیشه برای دانش آموزان زیبا بوده و همراه با شور و شوق و هیجان وخوشحالی است چرا که حس رقابت درس خواندن ، آشنایی با دانش آموزان جدید و معلمین عزیزی که هستی خود را برای یادگیری و آگاهی بخشی دانش آموزان گذاشته اند، شیرین بوده و آغاز یک فصل جدید در دوران تحصیل شان می باشد.

امروز همه باید قدردان زحمات این عزیزان بوده که به حق امام راحل فرمودند: ((معلمی شغل انبیاست)). و رسالت آنان آگاهی بخشیدن برای جامعه است ای کاش قدر ومنزلت معلمین در جامعه بیش از پیش شناخته میشد و با امنیت روانی بیشتری در کلاس درس حاضر میشدند و دغدغه شغل دوم را نداشته باشند.

اینکه در سند چشم انداز افق ۱۴۰۴ ایران را کشوری توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی علمی و فناوری در سطح منطقه ، با هویت اسلامی و انقلابی ،الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل معرفی می نماید البته این همه موفقیت های علمی کشور مدیون تلاشهای بی وقفه معلمین گرانقدر در مدارس و رزمندگان توانمند دوران دفاع مقدس می باشد.

بنده بعنوان فردی که در حوزه فرهنگی فعالیت دارد وهم در زمان دوران دفاع مقدس در جبهه های حق علیه باطل حضور داشته است ، این روز عزيز وشريف را خدمت باسعادت همه برادران و خواهرانی که در کسوت معلمی و رزمند کانی که در دفاع مقدس حضور داشتند تبریک و تهنیت عرض مینماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *