مشكل مسكن مهر تكاب معارضان زمين است

استان آذربایجان غربی نیاز به سرمایه‌گذاری دارد
اکتبر 1, 2019
شکوهی به‌جای مانده از گذشتگان؛ تخت سلیمان نماد اصالت تکاب
اکتبر 1, 2019

مشكل مسكن مهر تكاب معارضان زمين است

پایگاه اطلاع رسانی شهرستان تکاب ( تکاب.بلاگفا ) :مديركل تعاون آذربايجان غربي:مشكل مسكن مهر تكاب معارضان زمين است

خبرگزاري فارس: مديركل تعاون آذربايجان غربي گفت: وجود معارضان زمين در شهرستان تكاب از اصلي‌ترين مشكلات مسكن مهر در اين شهرستان است.

علي نصيري امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اروميه اظهار داشت: روند پيشرفت مسكن مهر در شهرستان‌هاي آذربايجان غربي در مجموع مطلوب است ولي در برخي از شهرستان‌ها به خاطر نبود زمين كافي و وجود متقاضيان مازاد، كمبود نقدينگي اعضا و وجود معارضان مشكلاتي وجود دارد.
وي از افتتاح 432 واحد از واحدهاي مسكن مهر در شهرستان‌هاي ماكو و پيرانشهر در هفته تعاون خبر داد و تصريح كرد: در شهرستان‌هاي پيرانشهر و ماكو 432 واحد از واحدهاي مربوط به تعاوني‌هاي مسكن مهر محلي شماره يك، سه و پنج و مسكن‌هاي مهر محلي ياران ماكو، مهر كارگران سبز ماكو و مهر بنياد سپاه ماكو در ايام هفته تعاون آماده واگذاري و افتتاح مي‌شوند.
نصيري با بيان اينكه پيشرفت مسكن مهر در شهرستان تكاب بسيار كند است، ادامه داد: مشكل شهرستان تكاب توسط استاندار و مديريت سازمان تعاون پيگيري‌ مي‌شود كه اميدواريم با همكاري و تدابير سازمان مسكن و شهرسازي مشكلات رفع و تعاوني‌ها ادامه فعاليت خواهند داد.
وي عمده‌ترين هدف اداره تعاون را پيشبرد اهداف عاليه نظام اسلامي و دستيابي كشور به توسعه با محور عدالت‌گستري عنوان و خاطرنشان كرد: اين هدف اصلي با ارتقاي علم و آگاهي هيئت مديره، بازرسان و اعضاي تعاوني‌هاي در حال تاسيس، هماهنگي با سازمان‌هاي مرتبط، بازديد از تعاوني‌ها، تسهيل روند تشكيل تعاوني‌ها، حمايت مالي از تعاوني‌ها از طريق بانك توسعه تعاون و سيستم بانكي پيگيري مي‌شود.
مديركل تعاون آذربايجان غربي اظهار داشت: كل تعاوني‌هاي زير پوشش آذربايجان غربي بيش از 4 هزار و 805 واحد با عضويت بيش از يك ميليون و 243 هزار نفر، ايجاد فرصت شغلي براي 85 هزار نفر و سرمايه ثبتي براي تعاوني‌هاي مذكور بيش از 132 ميليارد تومان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *