۵۰۰ سند املاک علوی در شاهین‌دژ اهدا می‌شود

اوج هنر ۷۰۰ ساله قالیبافی در تاروپود فرش ریز ماهی خوی و افشار تکاب
اکتبر 1, 2019
۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی جاده شاهین‌دژ ـ ‌تکاب مصوب شد
اکتبر 1, 2019

۵۰۰ سند املاک علوی در شاهین‌دژ اهدا می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان آذربایجان‌غربی کمک 350 میلیون تومانی بنیاد مستضعفان به 9 خانواده دارای فرزندان سه قلو را از جمله اقدامات این بنیاد در آذربایجان غربی معرفی کرد و اظهارداشت: بنیاد مستضعفان در قالب طرح تامین مسکن خانواده‌های 2 معلول برای 102 خانواده منزل مسکونی احداث کرده است و احداث منزل مسکونی برای 90 مورد دیگر مورد تایید قرار گرفته و در مراحل مختلف ساخت قرار دارد همچنین 51 هزار و 315 مادران باردار در آذربایجان غربی زیرپوشش طرح حمایت از باردار کم برخوردار بنیاد علوی قرار دارند و ماهانه سبد غذایی دریافت می‌کنند.

مدیر کل اموال و املاک آذربایجان غربی به دیگر اقدامات بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی اشاره کرد و افزود: تعداد 14 باب مدرسه با 86 کلاس در بخش‌های مختلفی از استان احداث شده، 5 فقره جهیزیه شامل اجاق گاز، یخچال، فرش و لباسشویی نیز به 5 نوعروس اهل شاهیندژ اهدا شده است.

اسماعیل پور با اشاره به کمک‌های بنیاد مستضعفان برای تجهیز مساجد استان گفت: این بنیاد مبلغ 30 میلیون تومان برای خرید فرش برای مسجد قوشچی هزینه کرده است و 500 متر فرش نیز به مسجد حضرت رسول اهدا شد، مبلغ 100 میلیون تومان نیز توسط بنیاد مستضعفان به حوزه علمیه شهرستان شاهین‌دژ اختصاص یافت و مبلغ 20 میلیون تومان به صورت بلاعوض برای ساخت مصلی تخصیص داده شد. 

وی با اشاره به اقدامات بنیاد مستضعفان در راستای تقویت زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان گفت: پرداخت تسهیلات بانکی برای ساخت بیمارستان امید آذربایجان غربی به مبلغ 7 میلیارد تومان و احداث یک واحد درمان بستر در آواجیق به مساحت 1020 مترمربع از اقدامات بنیاد برای توسعه زیرساخت بهداشت و درمان استان است.

 به گفته وی 6 زمین چمن مصنوعی در شهرستان چالدران به منظور پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان این شهرستان احداث می‌شود.

مدیرکل اموال و املاک آذربایجان غربی گفت: فردا با حضور محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان، ائمه جمعه آذربایجان غربی و مسئولان استانی و شهرستانی 500 سند املاک علوی به واجدین شرایط در شاهین دژ اهدا می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *